Strzyżenie damskie

Bardzo lubię strzyżenia damskie za kreatywność. Jest takie powiedzenie "Kiedy kobieta zmienia swoją fryzurę, planuje zmienić swoje życie." – często jestem pierwszą osobą, która się o tym dowiaduje. Jeśli mogę do tego przyłożyć swoje ręce to czy może być coś piękniejszego? Myślę, że kobiety bardzo często otwierają swoją duszę właśnie u fryzjera i to już jest magia i ogromne zaufanie, które niesamowicie mnie rozczula... bo niektóre moje klientki są ze mną już od kilkunastu lat.

Strzyżenie męskie

Strzyżenie męskie to jest podstawa podstaw. Dobry fryzjer zaczyna od opanowania sztuki fryzjerstwa męskiego – jak mawiał mój szef, który mnie fryzjerstwa uczył, dużo w tym prawdy. Strzyżenie męskie to precyzja, po tym zawsze można rozpoznać profesjonalnego fryzjera. Strzyżenia męskie również bardzo lubię wykonywać, a jeśli o panach mowa, to powiem, że jak już mężczyzna się przekona do fryzjera to pozostaje wierny na lata. To wynika z męskiej natury "Jeśli jest coś dobrze, to po co to zmieniać?", za to uwielbiam swoich klientów.

Strzyżenie dziecięce

Nigdy nie miałam problemu ze strzyżeniem dzieci, o ile na to pozwolą ;) Czasami bywa tak, że musimy robić kilka podejść. Zawsze wspólnie z rodzicami dochodzimy do wniosku, że nic na siłę, jeśli faktycznie maluszek nie pozwala na wykonanie na nim takiego, jego zdaniem, stresującego zabiegu. Jeśli dziecko już zaufa i przekona się, że wszystko jest ok, to nie chce iść później do innego fryzjera, a ja zyskuję nowego małego klienta lub klientkę. Tacy klienci dojrzewają na moich oczach, a z nimi ich fryzury...

Koloryzacja włosów

Koloryzacja, szeroko pojęta, to jest dopiero zabawa. Lubię koloryzacje za możliwość dokonania dużej metamorfozy, ale też subtelnej zmiany, która doda fryzurze świeżości. Szczęśliwa klientka to szczęśliwa fryzjerka!

Pielęgnacja włosów

Nasze włosy poddawane zabiegom chemicznym, potrzebują szczególnej pielęgnacji. Jest ona niezwykle ważna, gdyż pozwala zachować dobrą kondycję włosów. Dopełnia zabieg koloryzacji, ale też pięknie przygotowuje włos przed usługą strzyżenia, a na koniec pozwala podkreślić efekt końcowy. Zdrowy, zadbany włos o wiele lepiej przyjmuje pigmenty koloryzacji, ale też jest bardziej plastyczny podczas układania w domu. Warto skorzystać z dedykowanej klientkom kuracji w salonie, gdyż drogeryjne, tanie produkty kuszą co prawda ceną, ale zazwyczaj nie spełniają oczekiwań. Nie są kompatybilne z użytymi do danego zabiegu produktami. Często panie skarżą się, że nie używają żadnych odżywek, bo nie potrafią dobrać odpowiedniej albo że włosy są obciążone po masce i szybko wyglądają na nieświeże i ciężkie. Kończy się to tym, że klientki mają w swoich łazienkach po kilka, a nawet kilkanaście różnych tanich produktów, przy czym żaden nie sprawił, że włosy są zdrowe, nawilżone i lśniące.