Barbara Jędrusik

O mnie

Studio Fryzjerskie Obsydian powstało z myślą o klientach, ale jest też spełnieniem mojej wizji, pasji, wrażliwości i wyobrażenia na temat fryzjerstwa. Pracuję w zawodzie od 1994 roku, przez te lata miałam okazję rozwijać swoje umiejętności w kilku salonach, odbyć wiele szkoleń, ale też pracować na różnych produktach fryzjerskich. W swojej pracy kieruję się trzema, moim zdaniem, podstawowymi zasadami. Dobra komunikacja, usługa na najwyższym poziomie z zachowaniem jak najlepszej kondycji włosów oraz atmosfera, która sprzyja zaufaniu. Z taką też energią powstało to miejsce...

Zapraszam serdecznieBarbara Jędrusik

Moja historia fryzjerska

  • Salon Fryzjerski "Henryk" Henryk Nowok, Mysłowice, 1994-1997
  • Salon Fryzjerski Witold Łuszcz, Katowice, 1997-1998
  • Salon Fryzjerski "Sigrid" Sigrid Szwajca, Katowice, 1998-2008
  • Oryginał Studio Fryzur, Mysłowice, 2009
  • cheVeu Studio Fryzjerskie, Mysłowice, 2011-2013
  • Zanoff Style Studio Urody, Mysłowice, 2013-2022
  • Obsydian Studio Fryzjerskie, Sosnowiec, 2023-obecnie

Jak pracuję?

Pracuję na koloryzacji Lisap Milano. Jest to Włoska firma założona w 1952 roku, która posiada jedne z najlepszych laboratoriów na świecie, co daje im możliwość rozwoju technologicznego. Wszystkie produkty są testowane dermatologicznie i otrzymały certyfikat Uniwersytetu w Pawii, jednego z najbardziej znanych w Europie.

Praca na produktach Lisap Milano daje mi ogromne możliwości ciągłego rozwoju, kolory posiadają piękną głębię i dają efekty, które cieszą zarówno mnie jak i moje klientki. Jestem przyzwyczajona do dobrej jakości produktów i Lisap Milano pozwala mi zachować poziom, jakiego oczekuje w mojej codziennej pracy.

GenUs – kosmetyki i pielęgnacja włosów Włoskiej firmy która powstała w 2011 roku. Cenie firmę GenUs za jakość i przepiękne zapachy. Lubię efekt zdrowych włosów u moich klientek.

Na czym pracowałam?

Schwarzkopf Professional, Goldwell, Matrix Professional, L'oréal Professionnel

Szkolenia?

Uwielbiam szkolenia. Po tylu latach mam na swoim koncie ich całe mnóstwo i za każde jestem niesamowicie wdzięczna. Praca fryzjera polega na ciągłym rozwoju, a nic nie daje takiego przysłowiowego kopa, jak spotkanie się z grupą ludzi, z którymi można dzielić się doświadczeniami. Szkoleniowcy to profesjonaliści, którzy przeprowadzają liczne testy i doświadczenia. Całą zdobytą wiedzę później przekazują nam, żebyśmy my w swoich salonach mogli cieszyć się efektami swojej pracy, a klienci byli zadowoleni z profesjonalnie wykonanej usługi. To zawsze jest cudowny czas, który otwiera nowe możliwości i z niecierpliwością zawsze wyczekuje terminów kolejnych szkoleń.